Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwa firmy

NIP

Treść wiadomości

Przepisz kod z obrazka
captcha

 
 

Regulamin usługi ?Wpisy Promowane?

Usługa świadczona jest przez :
MarketingAD
ul. Grunwaldzka 71/1
81-771 Sopot
NIP: 5842454158

 
Usługa „Artykuł sponsorowany” polega na publikacji nadesłanych materiałów promocyjnych. Wpisy takie oznaczone są w kategorii”Artykuł Sponsorowany”. Po za tym nie różnią się od innych artykułów umieszczonych w serwisie.

Komercyjnie.com zobowiązuje się do publikacji nadesłanych i opłaconych „Artykułów Sponsorowanych” (zgodnych z prawem) w terminie ustalonym przez Zamawiającego, nie później jednak niż 24 godziny po tym terminie.

Wpisy sponsorowane powinny być wysyłane na adres redakcja@komercyjnie.com w formacie .doc. włącznie z dodatkowymi grafikami ujętych w sekcji reklama.

Opublikowany wpis będzie zbliżony wizualnie do przesłanego z uwzględnieniem takich parametrów jak rozmieszczenie grafiki, nagłówków i pogrubienia tekstów. Czcionki oraz kolorystyka będzie taka sama jak publikowanych materiałów redakcyjnych.

Wpis Promowany będzie promowany na stronie głównej co najmniej przez 24 godziny. Po tym okresie ? jeśli zleceniodawca nie wyrazi innej woli ? wpis będzie cały czas dostępny w serwisie jako jeden z artykułów.

Podane ceny są cenami netto.