sky_shopRynek e-commerce w Polsce bardzo dynamicznie się rozwija. Zgodnie z najnowszymi badaniami Gemius, aż 48 % Internautów zadeklarowało, że robi zakupy w sieci. Natomiast specjaliści z Sociomantic Labs prognozują, że wartość polskiego rynku e-commerce w 2020 r. przekroczy 63 mld zł. Dlatego wielu przedsiębiorców planuje w najbliższym czasie otworzyć e-biznes. Na przeciw ich oczekiwaniom wychodzą platformy sklepów internetowych.

Prognozy dla branży e-commerce w Polsce

W raporcie ?Barometr e-commerce 2016? eksperci z Sociomatic Labs wskazują, że w 2020r. na rynku będzie ponad 30 tys. sklepów internetowych. Z pewnością, wiąże się to z coraz większym zainteresowaniem Polaków zakupami w sieci. Konsumenci cenią sobie wygodę handlu online i atrakcyjne oferty e-sklepów. Mimo dużej konkurencji w branży, są to dobre wiadomości dla przedsiębiorców. Jeżeli masz sklep stacjonarny, to warto jest pomyśleć nad założeniem witryny internetowej z produktami. Dzięki temu Twoi Klienci będą mogli robić zakupy różnymi kanałami zgodnie ze swoimi preferencjami. Natomiast jeśli dopiero szukasz pomysłu na biznes, to powinieneś pamiętać, że przyszłość handlu jest w sieci. W dobie nowych technologii możesz otworzyć rentowny sklep internetowy przy niewielkim kapitale finansowym.

Gotowy sklep internetowy

Platformy sklepów internetowych wychodzą naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców. Są świadome, że wiele osób, dopiero zaczynających przygodę z e-commerce, nie ma dużego kapitału finansowego i znacznych umiejętności programistycznych. Dlatego w swoich ofertach mają gotowe sklepy internetowe na abonament. Takim oprogramowaniem dla e-sklepów jest Sky-Shop.pl. Poznajcie się!

sklep-internetowy

Co Sky-Shop.pl proponuje Klientom?

Możesz założyć swój własny sklep internetowy za pomocą jednego kliknięcia na stronie platformy. Cały proces trwa tylko minutę. Następnie w intuicyjnym panelu administracyjnym projektujesz i konfigurujesz witrynę e-sklepu. Tworzysz grafikę poprzez wybranie jednego z darmowych szablonów RWD i dostosowanie go przy użyciu edytora do Twoich indywidualnych upodobań. Integrujesz swój sklep z kurierami, płatnościami, porównywarkami cen i systemami księgowymi. Jeżeli chcesz poszerzyć swoje kanały handlu, to możesz połączyć się dwukierunkowo z Allegro. Masz również do dyspozycji integracje z ponad 145 hurtowniami, w tym aż 41 dropshippingowymi, abyś miał wybór spośród wielu dostawców produktów. Ponadto serwery, na których działasz, są nieustannie administrowane. W razie jakichkolwiek problemów możesz skontaktować się z technikami przez maila, telefon czy livechat. Zespół Sky-Shop.pl jest zawsze do dyspozycji Klientów i dba o ich potrzeby. A co ważniejsze stale rozwija oprogramowanie, kreuje nowe funkcjonalności i integracje. Wszystko po to, abyś osiągnął sukces. W zamian Ty opłacasz niski abonament. Możesz płacić ratę nawet co miesiąc, jak za telefon komórkowy. Dzięki temu rozkładasz koszty i nie zamrażasz gotówki.

 

Dalej nie jesteś przekonany?

Załóż sklep testowy i sprawdź oprogramowanie przez 14 dni za darmo. Dołącz do 3 500 zadowolonych Klientów. Sky-Shop.pl spełni Twoje oczekiwania!

 

O Autorze
sklep internetowy
Specjaliści ze Sky-Shop.pl – platformy sklepów internetowych godnej zaufania.