Logo SaturnCeny produktów dostępnych w sprzedaży w sieci Saturn można już porównywać z cenami tysięcy innych produktów sprzedawanych w sklepach internetowych. Oferta Saturna została udostępniona użytkownikom porównywarki cen Nokaut.pl.

Saturn to  sieć sklepów sprzedających produkty branży RTV i AGD, jej oferta obejmuje asortyment z segmentu sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, RTV, AGD, pełną gamę akcesoriów, ale także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę.

Przed uruchomieniem usługi udostępnił swoim klientom opcję rezerwacji produktów będących w ofercie sieci z możliwością ich odbioru w sklepie stacjonarnym. Następnie uruchomił sklep, wprowadzając do obrotu internetowego ponad 100 tys. artykułów. Od dziś, korzystając z porównywarki cen Nokaut.pl, ofertę sieci można porównać z ofertami innych sklepów internetowych.

Sieć Saturn uzupełniła ofertę handlu stacjonarnego o sprzedaż internetową, w celu ułatwienia klientom dostępu do najszerszego wyboru produktów na rynku elektroniki użytkowej. Wkrótce zostanie także otwarty sklep internetowy www.mediamarkt.pl. Teraz klienci będą mogli znaleźć ofertę Saturna oraz Media Markt również w porównywarce Nokaut.pl – komentuje wejście Saturna na rynek e-commerce oraz współpracę z Nokaut.pl Piotr Zemło, Dyrektor Media Saturn Online.

Rozpoczęcie przez Saturn sprzedaży internetowej i udostępnienie oferty sieci do porównania to duże wydarzenie dla nas i jeszcze większe dla rynku, nie tylko e-commerce, ale i offline – mówi Wojciech Czernecki, Prezes Zarządu Grupy Nokaut SA, właściciela porównywarki Nokaut.pl. – To kolejne w tym roku wejście dużego offline’owego gracza do e-biznesu dowodzące, że w przyszłości nastąpi integracja wszystkich kanałów sprzedaży – dodaje.

Internetowi klienci Saturna mają do dyspozycji cały asortyment sieci dostępny we wszystkich stacjonarnych sklepach w Polsce. Płatności mogą dokonać za pomocą kart kredytowych, e-przelewem, standardowym przelewem bankowym lub za pobraniem. Kupione produkty mogą również odebrać w wybranym sklepie stacjonarnym sieci.

Damian Maruszak Właściciel MarketingAD.pl - Agencja reklamowa Sopot. Absolwent ASP w Gdańsku i UAM w Poznaniu. W przeszłości pracował między innymi dla Wirtualnej Polski i Grupy Allegro.