Tort urodzinowyW grudniu zeszłego roku sklep internetowy Megastore z branży ?Dom i ogród? przeszedł rebranding i zmienił nazwę na Nexterio.pl. W pierwszej kolejności zmienił się wygląd serwisu. Nowa kompozycja graficzna marki to ukłon w stronę jednolitości i prostoty. Sklep udoskonalił stronę pod kątem użyteczności i intuicyjności nawigacji. Od niedawna wprowadził stronę dedykowaną do urządzeń mobilnych oraz stworzył aplikację mobilną, dostępną na IOS i Androida.

Dzięki sugestiom kupujących, oprócz widocznych zmian na stronie, sklep zmodyfikował swoją ofertę. Produkty dostępne są od ręki i wysyłane od razu po weryfikacji zamówienia. Sklep Nexterio.pl wprowadził takie ułatwienia jak bezterminowe zwroty czy możliwość uzyskania darmowej dostawy. Asortyment sklepu poszerzył się o nowe kategorie produktowe w tym AGD i Wypoczynek w ogrodzie. Dodatkowo sklep nawiązał współpracę z firmą Inpost, dzięki czemu część artykułów wysyłana jest w atrakcyjnej cenie do Paczkomatów.

Okres po rebrandingu sklepu był dla nas bardzo intensywny. Wszystkie zmiany, które w tym czasie zaszły na stronie, były dokonywane w oparciu o badania opinii Konsumentów oraz analizę raportów branżowych. Wprowadzaliśmy wiele nowych rozwiązań, które pomogą naszym Klientom czerpać radość z zakupów. Nie oznacza to jednak, że spoczniemy na laurach. Nadchodzące miesiące to kolejne zmiany, które przybliżą nas do tytułu lidera rynku e-commerce w branży ?Dom i ogród?.- dodaje Robert Kleśny ? Prezes Zarządu Megastore.pl S.A.

Wszystkie zmiany, które Nexterio.pl wprowadził na przestrzeni ostatniego pół roku podsumowuje specjalnie przygotowana infografika. Można z niej dowiedzieć się o zmianach jakie zaszły w obszarze funkcjonalności serwisu oraz ofert, jak i osiągniętych sukcesach branżowych.

Infografika sklep internetowy nexterio.pl

Infografika od Nexterio.pl