Rabatuj.pl logoGrupa Okazje właściciel porównywarki cen Okazje.info.pl uruchomiła serwis rabatowy Rabatuj.pl. Jest to pierwsza porównywarka cen, która zdecydowała się na uruchomienie serwisu w tym obszarze e-commerce. Wydaje się on coraz bardziej perspektywiczny, można pokusić się nawet o stwierdzenie, że jest to pewnego rodzaju nowy trend w e-commerce. Wygląda na to, że serwis dostrzegł taką potrzebę na rynku, która wychodzi zarówno ze strony kupujących jak i sprzedających.

Rabatuj.pl prezentuje kupony rabatowe z kodami promocyjnymi, które wykorzystać możemy przy zakupie w sklepie internetowym. Serwis powstał z myślą o użytkownikach, którzy liczą w sieci na szybkie i wygodne wyszukiwanie produktów za najniższą cenę. Ale też z myślą o sklepach, którym zapewnia wsparcie sprzedaży poprzez prezentowanie internautom przygotowanych przez sklepy internetowe akcji promocyjnych takich jak: Kupony Rabatowe, Promocje czy darmowa dostawa. Staje się on w ten sposób kolejnym kanałem pobudzania sprzedaży.

 

Rabatuj.pl to miejsce, w którym skupione są wszelkiego rodzaju promocje, kupony rabatowe i inne formy pozwalające zaoszczędzić internautom. Jego unikalność polega na tym, iż powstał w efekcie bezpośredniej współpracy z e-sklepami i tutaj trzeba przyznać, że to strzał w dziesiątkę. [..] Do tej pory nie wszystkie kupony byliśmy w stanie publikować w porównywarce cen Okazje.info, dlatego nowa marka to doskonałe uzupełnienie naszej propozycji dla sklepów i przede wszystkim jeszcze skuteczniejsze wsparcie ich działań sprzedażowych – mówi Wojciech Karwowski, Sales Director Okazje.info.

Ile to kosztuje sklepy internetowe?

Serwis nie pobiera dodatkowych opłat za publikacje kodów rabatowych, z jednym zastrzeżeniem, nasz sklep musi korzystać z porównywarki cen Okazje.info.

Podsumowanie

Takie poszerzenie oferty promocyjnej dla sklepów to krok we właściwym kierunku. Zwłaszcza, w obliczu Google Products, które już u nas działa i Google Shopping, które pewnie kiedyś u nas działać będzie. Uzupełnianie i poszerzanie oferty przez porównywarki to konieczność. Szkoda jednak, że serwis skierowany jest jedynie do klientów porównywarki cen Okazje.info.pl. Trudno aby w takiej formie mógł nawiązać rywalizację z serwisami, które nie ograniczają swojej oferty wyłącznie do klientów jednej porównywarki. Wydaje się, że gdyby Okazje.info zdecydowały się na potraktowanie Rabatuj.pl jako zupełnie nowego produktu a nie wyłącznie uzupełnienia oferty porównywarki, mogłoby to zaowocować pozyskaniem nowych klientów, a dla samych użytkowników też byłoby to korzystniejsze.

Kody rabatowe

Rabatuj.pl serwis z kodami rabatowymi od Okazje.info

Damian Maruszak Właściciel MarketingAD.pl - Agencja reklamowa Sopot. Absolwent ASP w Gdańsku i UAM w Poznaniu. W przeszłości pracował między innymi dla Wirtualnej Polski i Grupy Allegro.