Logo Notanio.plNajwiększe porównywarki cen w Polsce, Ceneo, Nokaut, Okazje i Skapiec, umożliwiają porównywanie cen w sklepach internetowych, które korzystają z ich usług. Problem w tym, ze właściciele nie zawsze decydują się na współpracę ze wszystkimi wyszukiwarkami. Dlatego chcąc znaleźć najlepszą ofertę na rynku musimy zazwyczaj odwiedzić wszystkie serwisy porównywarek cen, a przynajmniej te 4 największe. Dołączając do tego Allegro czy inne serwisy aukcyjne. A i tak możemy nie znaleźć najtańszej oferty, bo akurat na Tablica.pl ktoś sprzedaje nasz wymarzony laptop w super cenie. Dla prawdziwych łowców okazji i poszukiwaczy najtańszych ofert na rynku, powstał serwis Notanio.pl. Idea serwisu Notanio.pl polega na skupieniu oferty z serwisów aukcyjnych, serwisów ogłoszeniowych, porównywarek cen, sieci handlowych oraz największych sklepów internetowych polskich i zagranicznych, w jednym miejscu. Po za porównywarkami cen i wybranymi sklepami internetowymi serwis przeszukuje oferty takich serwisów jak Allegro.pl, Amazon.com również serwisy ogłoszeniowe Gumtree, Tablica.pl i inne.

W gąszczu informacji i wyników wyszukiwania Google, które coraz częściej pozostawiają wiele do życzenia, coraz trudniej jest odszukać wartościowe informację o produktach a zwłaszcza o ich cenach. Dlatego serwis, który agreguje informację z wiarygodnych źródeł jest świetnym rozwinięciem idei porównywarek cen. Zapraszamy was do przetestowania serwisu Notanio.pl.

Serwis internetowy Notanio.pl

Screen serwisu Notanio.pl – marzec 2013

Damian Maruszak Właściciel MarketingAD.pl - Agencja reklamowa Sopot. Absolwent ASP w Gdańsku i UAM w Poznaniu. W przeszłości pracował między innymi dla Wirtualnej Polski i Grupy Allegro.