Brasil 2014W 2014 roku mistrzostwa świata w piłce nożnej odbędą się w Brazylii. Sportowe wydarzenia o takim zasięgu i renomie są doskonałą okazją do zarobku. Głównie poprzez sprzedaż wszelkiego rodzaju gadżetów, ubrań i sprzętu związanego z mistrzostwami. FIFA nie zamierza w tym roku ograniczać się tylko do sprzedaży detalicznej ale chce wykorzystać również internet. z tego powodu 8 maja, pod adresem store.fifa.com uruchomiła oficjalny sklep internetowy FIFA.

W ofercie sklepu znajdziemy gadżety i odzież związaną nie tylko z mistrzostwami świata w Brazylii ale teą innymi wydarzeniami sportowymi asygnowanymi przez FIFA.

Wydaje się, że sklep nie został potraktowany z taką samą starannością z jaką traktowane są inne elementy związane z organizacją mistrzostw (jednym słowem nie jest to mistrzostwo świata). Za jego wdrożenie odpowiada firma 365-inc.com, która do tej pory z porównywalnym powodzeniem projektowała inne sklepy sportowe.

Sklep FIFA

Oficjalny sklep FIFA – widok maj 2013

Damian Maruszak Właściciel MarketingAD.pl - Agencja reklamowa Sopot. Absolwent ASP w Gdańsku i UAM w Poznaniu. W przeszłości pracował między innymi dla Wirtualnej Polski i Grupy Allegro.