Wcześniej w App Store, a dzisiaj w Google Play i sklepie Windows pojawił się aplikacja zakupowa dla użytkowników tabletów Nokaut 24.  Serwis Nokaut dostrzegł wzrastającą ilość użytkowników tabletów i postanowił przygotować aplikacje dedykowana specjalnie dla nich.

Właściciele tabletów są niezwykle ważną grupą klientów porównywarki Nokaut.pl. Tylko w okresie od marca do września 2012 r. liczba użytkowników korzystających z niej poprzez tablety wzrosła o ponad 100%. Aplikacja trafia na szybko rosnący rynek. W pierwszej połowie tego roku w Polsce sprzedano ponad 130 tys. tabletów. To o 10 tys. więcej niż w całym 2011 r. Do końca grudnia, dzięki spadającym cenom i sezonowi świątecznych zakupów, zostanie najpewniej przekroczona bariera 300 tys. sztuk.

Niemal 100% tabletów sprzedawanych w Polsce to nadal urządzenia z systemami Google Android lub Apple iOS. Właśnie na te platformy przeznaczony jest Nokaut 24. Stworzyliśmy także wersję aplikacji przeznaczoną na urządzenia z najnowszym systemem operacyjnym Microsoftu, Windows 8 ? mówi Tomasz Maj, E-commerce Director Grupy Nokaut i szef grupy projektowej aplikacji.

nokaut24

Opis możliwości aplikacji nokaut24 ze strony nokaut24.pl

Interfejs użytkownika Nokaut24 został zaprojektowany specjalnie z myślą o użytkownikach. Nokaut 24 pozwala na profilowanie ofert według płci użytkownika czy możliwości poradzenia się przed zakupem przyjaciół za pośrednictwem sieci społecznościowych. W czasie gdy użytkownik dyskutuje na Facebooku o potencjalnym zakupie, oferta w Nokaut 24 czeka, zapamiętana ?na później?.

nokaut24

Opis możliwości aplikacji nokaut24 ze strony nokaut24.pl

Funkcjonalności można zobaczyć w akcji na specjalnej stronie nokaut24.pl, uruchomionej z okazji premiery aplikacji.

Damian Maruszak Właściciel MarketingAD.pl - Agencja reklamowa Sopot. Absolwent ASP w Gdańsku i UAM w Poznaniu. W przeszłości pracował między innymi dla Wirtualnej Polski i Grupy Allegro.