6 listopada 2012 r. Markafoni połączyło się z Fashion Days. Fashion Days to największy ekskluzywny klub zakupów internetowych w Europie Południowo-Wschodniej. Serwisy posiadają łącznie ponad 2 miliony zarejestrowanych klientów w Rumunii, Czechach, Słowacji, Słowenii, Bułgarii i na Węgrzech. Dzięki współpracy z producentami i dystrybutorami luksusowych i najbardziej pożądanych światowych marek Fashion Days zapewnia swoim Klientom dostęp do oryginalnych, markowych produktów w cenach obniżonych do 80%.

W lipcu 2009 roku działalność Fashion Days w Szwajcarii zainicjowało dwóch przedsiębiorców ? Jan Vichr i Markus Okumus. Szwajcarska firma szybko się rozrosła, otwierając swoje oddziały kolejno w Rumunii, Czechach, na Węgrzech, Słowacji, w Bułgarii oraz w Polsce.

Od roku 2012 przedsiębiorstwo Fashion Days International wchodzi w skład Grupy Allegro, istotnie wzmacniając pozycję Allegro w segmencie platform retail typu fashion & lifestyle. Zarząd firmy mieści się w Zurychu, sprzedaż obsługiwana jest z centrum logistycznego w Bukareszcie.

Damian Maruszak Właściciel MarketingAD.pl - Agencja reklamowa Sopot. Absolwent ASP w Gdańsku i UAM w Poznaniu. W przeszłości pracował między innymi dla Wirtualnej Polski i Grupy Allegro.