katalog sklepówZachęcamy wszystkich posiadaczy sklepów internetowych do dodania swojego sklepu do katalogu sklepów internetowych sklepy-firmowe.pl. Do katalogu po za sklepami internetowymi dodawać można inne serwisy związane z e-commerce i handlem internetowym. W szczególności systemy i aplikacje umożliwiające założenie i prowadzenie sklepu internetowego, narzędzia wspomagające handel internetowy, logistykę, usługi kurierskie, aplikacje social media i inne narzędzia wspomagające marketing i prowadzenie sklepu.

Edit: Do katalogu zostały wprowadzone opłaty za sprawdzenie wpisu.

 

 

Jak można dodać swoją stronę?

1. W pierwszej kolejności należy się zarejestrować w serwisie sklepy-firmowe.pl (dzięki temu będzie można edytować zawartość wpisu).
2. Po rejestracji należy wybrać kategorię i podkategorię sklepu, na dole znajduje się okienko z możliwością dodania adresu strony.
3. Podajemy adres strony internetowej i wciskamy przycisk „wyślij”. Część meta tagów (opisu sklepu) zostanie pobrana automatycznie, należy uzupełnić opis sklepu.

Jak poprawnie opisać sklep?

W opisie warto zawrzeć informację o tym jakim asortymentem handluje sklep, jakie są warunki dostawy towaru. Można wymienić producentów i marki jakie są dostępne w sklepie. Jeżeli sklep działa już jakiś czas dobrym pomysłem będzie dodanie krótkiej historii o sklepie, rok powstania. Jeżeli oferujemy odbiór towaru w siedzibie sklepu, również warto dodać taka informację w opisie sklepu. Jeżeli sklep może pochwalić się nagrodami czy wyróżnieniami, również warto zawrzeć taką wiadomość, wszystkie dodatkowe informacje budują wiarygodność sklepu.

Warto korzystać z formatowania tekstu, pogrubiać nagłówki czy dodawać listę. Formularz pozwala również na powiększanie tekstu. Warto skorzystać z tych aby nasz opis był był bardziej atrakcyjny dla internautów.

Jak poprawnie opisać aplikację?

Jeżeli udostępniasz usługi związane z ecommerce lub marketingiem internetowym również możesz dodać swoją usługę do katalogu. Opis powinien być jak najbardziej merytoryczny i rzeczowy. Również w tym przypadku zachęcamy do formatowania tekstu.