Facebook TrendsSerwis Sotrender.pl przygotował najnowszy raport (maj 2013) zawierający ranking najpopularniejszych fanpage’y e-commerce na Facebooku. W raporcie znajdziemy również zestawienie kilku najbardziej angażujących wpisów na Facebooku. Wyniki nie przynoszą zaskakujących zmian w stosunku do poprzedniego miesiąca. Wyjątkiem jest fanpage Kocham Wakacje!, który pojawił się na drugim miejscu w zestawieniu liczby fanów. Profil ten istnieje już ponad 3 lata (od 4 lutego 2010) i należy do porównywarki ofert podróży Kochamwakacje.com, która jest inicjatywą byłego współwłaściciela Triady i prezesa Sky Clubu Macieja Truskolaskiego. Profil został założony dużo wcześniej niż powstała nowa porównywarka ofert biur podróży i była prowadzona przez obecnego prezesa Kochamwakacje.com Macieja Łukasińskiego, przedsiębiorcę z Warszawy i zarazem przyjaciela Truskolaskiego, który został wiceprezesem Kochamwakacje.com ?.

 

Zobaczcie sami jak w poprzednim miesiącu radziły sobie oficjalne profile witryn e-commerce w największym serwisie social media.

Facebook

Kategoria e-commerce, liczba fanów i jej przyrost. Raport Sotrender – raport maj 2013.

Facebook news

Kategoria e-commerce, zaangażowani fani – liczba i odsetek. Raport Sotrender – raport maj 2013.

Trendy Facebook

Kategoria e-commerce, interaktywność – Interactivity Index i Relative Interactivity. Raport Sotrender – raport maj 2013.

Sotrender

Kategoria e-commerce, liczba osób, które o tym mówią. Raport Sotrender – raport maj 2013.

Facebook wall

Najlepsze posty – płeć zaangażowanych fanów. Raport Sotrender maj 2013.

? źródło www.rp.pl/artykul/982248.html

Damian Maruszak Właściciel MarketingAD.pl - Agencja reklamowa Sopot. Absolwent ASP w Gdańsku i UAM w Poznaniu. W przeszłości pracował między innymi dla Wirtualnej Polski i Grupy Allegro.